Merak Ettikleriniz

Kibarlı Bitkisel Ürünler

Kibarlı Ürünlerinin Yan Etkisi Var mıdır?

Kibarlı Ürünlerinin içeriği tamamen bitkisel olduğu için görülmüş bir yan etkisi yoktur. Dünyanın tüm ülkelerine gönderilen gıda takviyelerimiz için bu güne kadar yan etki konusunda herhangi bir şikayet alınmamıştır.

Kibarlı Ürünleri Bakanlık Tarafından Onaylı mıdır?

Ürünlerimiz tamamen bitkisel olduğu için Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Süre olarak ne kadar kullanmalıyım?

Kullanım süresi kişinin yaşına, kullanma amacına, sigara kullanıp kullanmadığına ve kişinin genel durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama kullanım süresi 3 ay ile 6 ay arasında değişmektedir.

Kibarlı Bitkisel Ürünlerini kimler kullanabilir?

Hamile ve emziren bayanlar, 12 yaş altındaki çocuklar haricinde herkes Kibarlı Bitkisel ürünleri kullanabilir.

Kibarlı Ürünlerini Kullanırken Diğer İlaçlarımı da Kullanabilir Miyim?

Kibarlı ürünlerini kullanırken, doktorlarınızın vermiş olduğu ilaçları da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz kullanmış olduğunuz ilaçlar ile herhangi bir tepkimeye yol açmayacaktır.
NOT: İlgili yasa ve yönetmelik gereği ürünlerimiz hakkında endikasyon ve hastalık adı belirtmemekteyiz.

Kibarlı Bitkisel nedir?

Kibarlı Bitkisel, 10 yıldır bitkisel destek ürünleri üreten bir firmadır. Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın 200 ülkesine ürün göndermektedir. Bünyesindeki uzmanlar tarafından üretilen ürünlerin sayısı 90’ı geçmiştir.

Kibarlı Uzmanları

Kibarlı uzmanları tarafından üretilen ürünlerin sayısı 30’u geçmiştir. Bitkisel gıda takviyeleri olan bu ürünler özellikle Avrupa’lılar tarafından ilgi görmekte ve düzenli kullanılmaktadır.

Kibarlı Ürünleri İçeriği

Kibarlı Bitkisel tarafından üretilen ürünlerin içeriğinde onlarca şifalı bitki özleri bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı şunlardır; ginseng panax, avena savita, reishi mantarı, tribulus terrestris ve daha birçok ürün bulunmaktadır.

Ürünler nasıl kullanılmalıdır?

Satın aldığınız bitkisel gıda takviyeleri, Kibarlı ürün danışmanları tarafından size önerilen ölçeklerde kullanılması önerilmekle birlikte, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ürünler tamamen bitkisel olduğu için herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Bu nedenle istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Telefonla Bilgi ve Sipariş

0212 504 41 41
0530 944 57 57