Sipariş ve Ödeme

Sipariş, Ödeme

kibarli-bitkisel.com mağazamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. “Satışa açık ürün stoğu olan üründür” prensibiyle kibarli-bitkisel.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler garanti edilmemekle birlikte, tüm ürünler yapımcı firmanın taahhüt ettiği şekilde garanti altındadır. Sipariş ödemesi onaylandığı iş günü mesai saatleri (Hafta içi 09.00-17.00) içerisinde kargoya teslim edilir.

Standart Yurtiçi Kargo hizmet bedeli satıcı tarafından ödenir. Adrese teslim süreleri siparişin gönderildiği il ve ilçeye göre farklılık göstermekte olup, İstanbul’dan yola çıkan ürününüz en geç 3(üç) iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü, resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz ise tatil bitimini takip eden mesai gününde işleme alınacaktır.

Sipariş Süreci Nasıl Çalışmaktadır?

Büyük bir heyecanla sepetinize attığınız ürünleri almak için alışverişinizi sonlandırmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle sizden istenen gerekli bilgileri eksiksiz ve güncel haliyle paylaşmanızı rica ederiz. İşleminizi sonlandırdıktan sonra bizimle paylaştığınız e-posta adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten detaylı bilgi ve “Mesafeli Satış Sözleşmesi” içeren bir e-posta gönderilecektir.

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuz hakkında detaylı bilgiler içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.

Havale/EFT ödeme seçeneği ile verilen siparişler, ödemenin hesabımıza yansıdığı tarihte geçerli olacaktır. Bu süreç içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerde bulunan ürünlerin stoklarının tükenmesinden kibarli-bitkisel.com sorumlu değildir.

Not: Ödemesi 48 saat (2 gün) içinde hesaplarımızda görünmeyen siparişler iptal edilecektir.

Lütfen Dikkat!

kibarli-bitkisel.com mağazamıza üye olurken alışverişiniz sırasında sipariş verirken dolduracağınız formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine lütfen dikkat ediniz.

Siparişiniz, belirtmiş olduğunuz teslimat adresinize faturalandırılarak gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir karışıklık ya da sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanızı önemle rica ederiz. 

Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorun ya da değişiklik ile ilgili adımlarda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir. Tekrar hatırlatmak isteriz ki, sitemize üye olurken elektronik ortamda paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği sizin kadar bizim için de çok önemlidir. Alışveriş yaparken kullandığınız her türlü kişisel bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında, kibarli-bitkisel.com tarafından başka kişiler, kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Ödeme Şekilleri

kibarlipanaxorjinal.com mağazamızdan yapacağınız alışverişleriniz için kullanabileceğiniz ödeme şekilleri aşağıda belirtilmiştir.

1. Kapıda Ödeme:

kibarli-bitkisel.com mağazamızdan vereceğiniz siparişlerde kapıda “Nakit” veya "Kredi Kartı" ödemeyi tercih edebilir, siparişinizi aldığınızda ödeminizi yapabilirsiniz.

Aras Kargo ürününüzü teslim ederken ödemenizi fatura tutarınız karşılığında "nakit" olarak kapıda gerçekleştiriniz.

2. Telefon ile ödeme :

kibarli-bitkisel.com mağazamızdan vereceğiniz siparişlerde Telefon ile "Kredi Kartı Taksitli" ödemeyi tercih edebilir, müşteri temsilcimiz sizi arar ve bilginiz dahilinde ödeminizi alarak siparişinizi gönderir.